Душові кабіни і гідробокс — інтернет-магазин в Одесі, Україна
- Навіщо вибирати душові кабіни та гідробокси?
- Душева кабіна
- Відкритого типу
- Закритого типу
- Гідромасажні бокси
- Переваги
- Недоліки
- На що звернути увагу при покупці?
- Підсумок
1. Навіщо вибирати душові кабіни та гідробокси?
Популярність душових кабін прийшла з необхідністю сучасної людини встигати за стрімким ритмом життя. Потреби у відпочинку та комфорті нікуди не зникли. Тому на зміну ванним прийшли органічні і багатофункціональні душові кабіни, що роблять процес прийняття душу затишним.
Залежно від мети, користувач зможе насолодитися розслаблюючою абож підбадьорливою водною процедурою. Завдяки сучасному погляду на сантехніку існує можливість встановити у себе у ванній кімнаті душ з гідромасажем або ефектом парової лазні. Такий тип душових відноситься до конструкцій нового покоління і називається гідробоксом. Він має багато додаткових функцій.
Душеві кабіни та гідробокси мають ряд таких відмінностей: ціна, обладнання, піддон, дно та стінки.
2. Душова кабіна
На сьогодні більшість користувачів роблять вибір на користь душових кабін. До позитивних характеристик таких конструкцій можна віднести такі пункти:
- Практичність;
- Зручність;
- Безпека;
- Поєднання з інтер'єром будь-якої ванноїкімнати.
Вони діляться на відкриті та закриті кабінки.
2.1 Відкритого типу
Відкритого типу оснащені лише піддоном та перегородками. У них відсутня стеля. Це найбюджетніший варіант, який Ви зможете знайти. Єдиний мінус у тому, що вони вимагають необхідної гідроізоляції в приміщення, тому що пара виходить з кабінки і залишається на стелі та стінах. Ця проблема буде нестрашною тим, у кого всі матеріали вологостійкі.
Даного типу Ви зможете самі підібрати габаритні розміри. Розташування такої конструкції можливе лише у кутку. Відсутність задніх стін значно економить місце,роблячи єдиним цілим душ та стіни.
Відкриті кабінки належать до збірного типу. Вони складаються з наступного комплекту:
Частина душової відкритого типу | Опис |
Двері | Розорові можуть відкриватися назовні та всередину. Розсувні є досить компактними, можуть складатися. |
Стінки | Мають бути з досить товстого міцного скла. Загартоване скло або полістирол підходить для вітража. |
Каркас | Добре підійде алюміній. |
Піддон | З акрилу є недорогим і хорошим варіантом, що має низку таких перевагяк збереження тепла, що не дозволяє розмножуватися бактеріям, легкість. З мармуру – міцний і виглядає естетично, несприйнятливий до побутової хімії та механічних впливів, не втрачає та не змінює колір. Але мармурові піддони виготовляються виключно плоскими. |
2.2 Закритого типу
Кабіни такого типу водонепроникні і є єдиним цілим. Їх можна розміщувати у будь-яких доступних місцях. Виняток становитимуть кімнати зі стелею нижче 205 см, саме така висота закритої кабінки.
Вартість таких сантехнічних конструкцій залежить від такихфакторів:
- Товщина скла
- Матеріал роликів
- Товщина профілю
- Матеріал ручок
- Матеріал піддону
Залежно від функціоналу, закриті душові кабіни бувають прості та багатофункціональні (гідробокси).
3. Гідромасажні бокси
Цей тип – наступне покоління душових. Вони об'єднали в собі ванну та душову кабінку. Давайте розглянемо все за та проти покупки такої техніки.
3.1 Переваги
На противагу звичайним кабінкам дані бокси всередині мають ряд додаткових можливостей і функцій:
- Водний масаж
- Систему душу з ефектом«тропічна злива»
- Систему контрастного душу
- Систему інгаляції та ароматерапії
- Вбудовані додаткові пристрої (радіо, телефон, динаміки)
- Підсвічування та цифрова панель керування.
Такі бокси чудово підійдуть для тих, хто хоче і може дозволити собі сучасну душову. Використовувати її можна буде як місце для відпочинку, так і щоб підбадьоритися.
Разноманітні режими дозволять створити умови SPA-салону, не виходячи з дому. Масаж шийного, спинного та поперекового відділу забезпечать спеціальні форсунки, в яких кут напряму струменя змінюється індивідуально. У деяких моделях є функція масажу для ніг. Все це можна зробити черезспеціальний дисплей прямо під час процесу прийняття душу.
Гідромасажні душові різноманітні зовні у своїх розмірах, що дає можливість розмістити їх і у великих, і скромних за розмірами ваннах.
3.2 Недоліки
Щоб усі функції гідромасажного боксу працювали, має бути необхідним показник тиску води. У середньому це 1-3 бари. Додаткові функції потребують гарного тиску води. Для мінімальної роботи гідромасажу або парогенератора необхідно 1,5 бар, а для відчутного ефекту ця цифра повинна бути на порядок вище. Саме тому дуже важливо, щоб тиск у системі відповідав тиску, написаному в інструкції.
Ще однією проблемою, з якою стикаються споживачі– це наскільки часто Ви користуватиметеся функціями свого навороченого душу. І якщо стає зрозумілим, що потреба в такому пристосуванні не така вже й сильна або ж ціна за таке пристосування перевищить усі очікування, то варто задуматися про покупку звичайної якісної душової кабіни зі стандартними функціями.
4. На що звернути увагу при покупці?
Якщо повертатися до проблеми вибору між різними моделями та типами душових кабінок, слід розглянути питання куди і навіщо Вам потрібно встановити таку конструкцію.
Залежно від розміру ванної кімнати необхідно визначитися з точнимирозмірами сантехнічної системи Стандартним розміром вважається кабінка 80 на 80 см. Вам має бути комфортно в ній митись та користуватися всією ванною. Краще поставити компактнішу душову кабінку, ніж займати все місце гідробоксом.
З ціновою політикою не так однозначно. Хоча китайські виробники і поступаються за якістю популярним брендам, але їх найкращі моделі цілком коштують своїх грошей і вигідніше за європейські компанії.
Відштовхуватись потрібно безпосередньо від якості кріплення конструкції. Необхідно завжди перевіряти міцність піддону. Акрилові хоч і міцні, але кріпляться за допомогою однієї рами, що підтримує їх лише по периметру.
Якщо рішення схиляється до сучасного покоління сантехніки, то глибокий піддон буде якраз для приємного проведення часу любителів гарячої ванни. Низький слід віддавати перевагу людям похилого віку для їхнього комфорту. Обов'язково зверніть увагу на антиковзне покриття, яке включає спеціальні насічки, що зводять ризик падіння до нуля.
Термостатичний змішувач у боксах «запам'ятовує» температуру води. Але навіть у звичайні душові кабінки можна докупити хороший кран-змішувач для кращої стабілізації температурного режиму.
У версіях гідробоксів зфункцією лазні слід приділити увагу сидінню. Воно має бути зручним та добре підходитиме для Вас.
Наявність таких аксесуарів як поличок для косметики та інших засобів особистої гігієни буде явною перевагою у виборі кабінки будь-якого типу.
5. Підсумок
Покупка гідробоксу стане гарним рішенням для того, хто любить балувати себе різними витонченими сучасними технологіями, що допомагають перенестися в атмосферу SPA-салону та отримати неймовірні відчуття.
Якщо Вам потрібна комфортна та проста душова – ваш вибір закриті кабінки з класичним душем.
І нарешті, Ви можете саміоблаштувати свою ванну кімнату, зібравши душ таким чином, щоб він ідеально вписувався в навколишній інтер'єр.
Вибір за Вами, вашими смаками та уподобаннями, можливостями, умовами та бажанням.
Душеві кабіни вже давно стали частиною нашого побуту нарівні із традиційними чавунними ваннами. Не завжди площі квартир дозволяють установку ванни та пральної машини в одному приміщенні. Тоді душова кабіна приходить на виручку та спрощує життя, прискорюючи гігієнічні процедури та дозволяючи за короткий час змити з себе втому та напругу за день.
На що необхідно звернути увагу при виборі, якщо ви порадилися на сімейній раді і вирішили купити душовукабіну?
Для початку, яку душеву кабіну ви плануєте купити в Україні. Це може бути ізольований гідромасажний бокс або відкрита душова кабіна, ціна якої не надто вплине на ваш бюджет.
Душева кабіна складається з основи – піддону, дверей з каркасом та різноманітних аксесуарів. Піддон - зменшена копія ванни, він необхідний для збирання та зливу води в каналізацію. Піддон виконується у формі простого прямокутника чи квадрата. Складні піддони виготовляються багатогранними, круглими, овальними та у формі черепашки.
На душові кабіни з прямолінійними піддонами ціни нижчі, оскільки огороджуючіконструкції таких моделей рівні. До круглого ж піддону потрібні вигнуті двері, які, звичайно, обійдуться дорожче через складнішу технологію виготовлення. Хоча краще, напевно, душеву кабіну купити з радіальними стінками і не травмуватися про кут прямокутної конструкції, що виступає.
Окрім розміру та конфігурації істотно може вплинути на вартість якість матеріалу, що застосовується при виготовленні піддону. Необхідно врахувати найважливішу якість для піддону – достатня жорсткість, оскільки навантаження на нього набагато сильніше, ніж на велику поверхню ванни. Найміцніші піддони для душових кабінок – сталеві, керамічні, чавунні та мармурові.
Огорожадушових кабінок може бути виконано з каркасом чи без нього. Каркасні душові кабінки з алюмінієвим «скелетом» із дверей та стінок можуть бути пофарбовані методом напилення у різні кольори. У каркас як огородження може бути вставлене загартоване скло, пластик або оргскло. Полістирол зробить ціну кабінки доступною, але згодом цей матеріал може потемніти, і на ньому з'являться розлучення. Тому, якщо вибрано душову кабінку саме з цього матеріалу, рекомендуємо модель з нанесеним матовим малюнком, щоб подряпини не були надто помітні.
Душева кабіна може мати різні системи дверей. У розпашному варіанті дверне полотно кріпиться петлями до бокових душових стінок або достін ванної. У розсувній конструкції двері рухаються вздовж напрямних. Купити душову кабіну в Одесі недорого з розстібним принципом відчинення дверей. Але коли «коштує рубом» питання економії простору у ванній кімнаті, краще вибрати розсувні двері для душової кабіни.