Детальніше про товар
Фільтр Ecosoft механічного очищення 2,05 м3/год. Filter-Ag Plus
З кожним роком в Україні та в усьому світі все гостріше виникає питання щодо якості та безпеки питної води, яка є одним із найголовніших джерел життя. Тому продукція для фільтрації води стає все більш актуальною та затребуваною у кожному куточку нашої планети.
Ecosoft - це один із п'яти унікальних виробників фільтрів для очищення води у світі,який пропонує весь асортимент продукції - починаючи від фільтрів-глечиків і закінчуючи складними промисловими пристроями зворотного осмосу. Всі товари цього бренду відрізняються винятковою якістю, яка підтверджена сертифікатами EAC, NSF та TÜV SÜD та мають оптимальну ціну, що дозволяє компанії утримувати перші позиції насвітового ринку.
Науково-виробниче об'єднання Ecosoft було засноване в місті Ірпінь Київської області далекого 1991 року і мало спочатку лише шість фахівців у галузі хімії. Основною базою створення підприємства став Київський політехнічний інститут, в якому майбутні працівники компанії отримали державне замовлення на розробку різних методик та обладнанняочищення води. Завдяки завзятості вчених це завдання вдалося вирішити в найкоротші терміни з підручних матеріалів, які були на той час в Україні. Це дозволило підприємству стати першим у нашій країні, хто отримав спеціальний сертифікат на виготовлення побутових фільтрів, фільтруючих завантажень та систем водопідготовки. На сьогодні у команді Ecosoftпрацює більше 180 різних професіоналів галузі (від інженерів та науковців до менеджерів з реалізації та обслуговування клієнтів), які випускають продукцію під чотирма торговими марками. Міжнародні продажі охоплюють 5 континентів та 50 країн. Склади готової продукції розташовані у чотирьох бізнес-регіонах — Західній та Східній Європі, США таРосії, що гарантує своєчасну доставку товару до будь-якої країни світу.
Виробництво даної торгової марки займає площу в два квадратні кілометри і випускає понад 160 найменувань товарів, за більшістю з яких налагоджено повний цикл виготовлення.
- побутові пристрої для очищення питної води;
- системи фільтрації та зворотного осмосу;
- магістральні та промислові фільтри;
- мембрани, смоли, вугілля;
- УФ-знезаражувачі води;
- ємності, басейни, стоки.
Вся продукція Ecosoft, що випускається, характеризується:
- Зручністю та безпекою.
- Бездоганним рівнем якості відповідно до світових стандартів.
- Найвищою надійністю в експлуатації.
- Адаптованістю під склад української води.
- Оптимальною ціною для покупця
Фільтр Ecosoft призначений для ефективного видалення механічних домішок (мул, пісок, іржа, окалина).
Фільтр Ecosoft FP 1665 CT використовує високоякісний сорбційний матеріал Filter-Ag® (Clack Corporation, США).
/>
Фільтр також застосовується як перша стадія очищення води перед фільтрами пом'якшення, комплексного очищення, видалення хлору та сірководню для забезпечення нормальної та ефективної їх роботи.
Які переваги?
- Відсутність опадів мулу та піску на поверхні ванни та в умивальнику
- Повна автоматизація роботи фільтра
- Надійна та ефективна робота протягом не менше 5 років*
- Більш тривалий термін служби побутових приладів, сантехніки та опалювальних систем
- Гарантія якості (підтвердження міжнародними сертифікатами РЄ та ISO)
Пристрій та робота фільтра
Система складаєтьсяз корозійностійкого корпусу, заповненого високоякісним сорбційним матеріалом Filter-Ag®, та керуючого клапана. У верхній частині балона закріплений клапан із елементами дренажно-розподільчої системи.
Вода надходить у корпус фільтра, проходить через шар матеріалу, що фільтрує, ефективно затримує механічні домішки. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.
Установка підключається до трубопроводу холодної води, каналізації та електромережі.
Регенерація
Після вичерпання ресурсу матеріалу, що фільтрує, фільтр самостійно перемикається на режим регенерації. Через шар матеріалу пропускаєтьсязворотний потік води з великою швидкістю, вимиваючи всі домішки з вугілля, і скидається в каналізацію. Після цього фільтр знову використовується для очищення води.